Pobyt całodobowy

11 czerwca 2016

nocnaPobyt całodobowy to oferta skierowana dla osób starszych, które wymagają profesjonalnej i stałej opieki medycznej. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi jak i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić opiekę osobom starszym w dobrym stanie zdrowia jak i tym, które zmagają się z chorobą.

Do dyspozycji osób przebywających na pobyt stały mamy wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny dla osób starszych, w tym pięciofunkcyjne elektrycznie sterowane łóżka z materacami przeciwodleżynowymi, laski, kule, chodziki, wózki inwalidzkie. Mając na uwadze stan zdrowia podopiecznych, całodobowo pod telefonem dyżuruje nasz lekarz. Każdy senior, który trafia do naszego domu jest troskliwie pielęgnowany poprzez codzienne wykonywanie wszystkich niezbędnych zabiegów medycznych, higienicznych oraz rehabilitacyjnych. Razem z naszym psychologiem poza zdrowiem fizycznym, dbamy również o opiekę nad zdrowiem psychicznym seniorów.

Nasi Seniorzy korzystają 5 dni w tygodniu z terapii zajęciowej, która jest prowadzona przez jednego terapeutę. Terapia pozwala maksymalnie spowolnić procesy, które są powodowane przez m.in demencję lub alzheimera.

Dla osób wymagających wzmożonej rehabilitacji posiadamy w pełni wyposażoną salę do fizjoterapii wyposażonej w UGUL, drabinki, schody poręcze oraz wiele innych niezbędnych sprzętów do prowadzenia terapii. Nad powrotem do zdrowia naszych podopiecznych czuwa zespół czterech fizjoterapeutek, które od poniedziałku do piątku dbają o polepszenie formy fizycznej naszych podopiecznych.

 

Wyżywienie jest zapewnione przez zewnętrzną firmę która specjalizuje się w żywieniu osób w podeszłym wieku z różnymi schorzeniami co powoduję iż każdy senior ma zapewnioną odpowiednią dietę.

 

Nie musicie się Państwo martwić o środki czystości, pranie odzieży oraz podstawowe kosmetyki ponieważ są one zawarte w cenie pobytu.