Oddział opieki długoterminowej

11 czerwca 2016

nocnaOpieka długoterminowa polega na profesjonalnej medycznej opiece nad Pacjentami przewlekle chorymi, którzy nie wymagają hospitalizacji w oddziałach lecznictwa stacjonarnego, jednak ze względu na istniejące problemy wymagają systematycznej opieki pielęgnacyjnej udzielanej w warunkach oddziału opieki długoterminowej.

Naszym zadaniem jest zatem dbałość o właściwą pielęgnację Pacjenta, zapewnienie kontynuacji leczenia oraz otoczenie niejednokrotnie ciężko chorego człowieka właściwą opieką.

Ze względu na posiadaną wiedzę i umiejętności jesteśmy w stanie zapewnić pomoc osobom, obarczonymi różnymi schorzeniami. Podejmiemy się opieki nad Pacjentem z chorobą Alzheimera w różnych stadiach rozwoju choroby, z otępieniem, z chorobami nowotworowymi, z rurką tracheostomijną, karmionych przez system PEG,z wyłonioną stomią i nie tylko.

Spełniamy surowe kryteria dla oddziału opieki długoterminowej dlatego nie odmawiamy nikomu pomocy, jesteśmy do Państwa dyspozycji, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudna i wymagająca poświęcenia jest opieka nad chorym człowiekiem. Często jest to praca ponad siły Opiekuna.

Zatrudniona u nas kadra zdobyła odpowiednie wykształcenie, po to, by we właściwy sposób sprawować opiekę wyręczającą Rodziny.